تاریخچه:

فروشگاه اينترنتي طلایه فعاليت خود را از سال 1385 با هدف تسهيل خريد كتاب آغاز كرد. از آن زمان تا به امروز این مجموعه همواره سعی بر این داشته تا در كنار كتاب، با تكميل محصولات فرهنگي و مصرفی پاسخگوي نياز مخاطبان خود باشد.

انتشارات طلایه در سال 1356 کار خود را در صنعت نشر آغاز کرد. این مجموعه در حال حاضر طیف گسترده تری از مخاطبان اعم از : کتابهای ادبیات، رمان، سیاسی و تاریخی، روانشناسی، عمومی و بهداشتی، آشپزی، علمی، نوجوانان و … را دارا می‌باشد. از زادروز این انتشارات تاکنون بیش از 900 جلد کتاب در زمینه‌های مختلف به چاپ رسیده است و چندین دوره رتبه نخست کنگره ناشران حامیان نسخ خطی را دریافت نموده است.

نقاط قوت این انتشارات و وجه تمایز آن با موسسات مشابه آن «سرعت در تهیه و ارسال کتاب»، « امکان خرید کتاب به صورت اینترنتی و تلفنی» ، « امکان تحویل اکسپرس (ارسال با پیک در همان روز) برای سفارشات تهران»  و «خدمات خلاقانه و جدید و ارائه تخفیفات» می‌باشد که با توجه به فصول و مناسبات مختلف تنظیم و تقدیم می‌گردد.

با خیالی آسوده خرید کنید:

در فروشگاه طلایه با خیالی آسوده خریدتان را انجام دهید چرا که تمامی محصولات قبل از قرار گرفتن بر روی سایت توسط تیم طلایه از لحاظ کیفی تست شده و در صورت داشتن کیفیت مناسب بر روی سایت قرار می گیرد.

رضایت شما هدف ماست:

در فروشگاه طلایه رضایت مشتری هدف ماست لذا تمامی سعی خود را می‌کنیم تا بهترین محصولات و خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم. این تعهد فروشگاه طلایه به مخاطبان خود است. در صورتی که از خدمات یا محصولات ما ناراضی بودید می‌توانید با بخش پشتیبانی از طریق تلفن یا قسمت تماس سایت ارتباط برقرار نموده و این موضوع را اطلاع دهید، ما رضایت شما را در خدمات تضمین می نماییم.

امید آن‌که با نظرات، پیشنهادات و انتقادهای سازنده ما را در خدمت رسانی بهتر یاری نمایید.