دسته‌بندی نشده

متقاضیان برای دریافت«یارانۀ اعتباری خرید کتاب» در نمایشگاه مجازی کتاب استانی جنوب کرمان از امروز (۲۳آذرماه) با مراجعه به سامانه ketab.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

متقاضیان برای دریافت«یارانۀ اعتباری خرید کتاب» در نمایشگاه مجازی کتاب استانی جنوب کرمان از امروز (۲۳آذرماه) با مراجعه به سامانه ketab.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امورفرهنگی به نقل از خانه کتاب و ادبیات ایران، این موسسه به نمایندگی از معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سیاست‌های ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور، در «نمایشگاه مجازی کتاب جنوب کرمان (جیرفت)» با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آن منطقه، اقدام به توزیع بن اعتباری خرید برای ساکنین جنوب کرمان کرده است.

یارانۀ خرید کتاب به صورت «اعتبار خرید» به کدملی افراد اختصاص پیدا خواهد کرد، لذا برای ثبت نام نیاز به واریز وجه نیست.

 

همچنین، یارانۀ کتاب «نمایشگاه جنوب کرمان (جیرفت)» صرفاً به افرادی تعلق می‌گیرد که ساکن جنوب کرمان هستند و در فرآیند خرید، صرفاً نشانی‌های پستی جنوب کرمان قابل ثبت و سفارش هستند.

 

حداکثر یارانۀ هر فرد تا سقف خرید ۲۰۰هزار تومان، ۳۰درصد است و سهم پرداختی خریدار ۱۴۰هزار تومان و سهم یارانه خریدار ۶۰هزارتومان که هنگام خرید محاسبه و سهم خریدار دریافت می‌شود.

 

برای دریافت این یارانه محدودیتی از نظر مدرک تحصیلی، سن، جنسیت و … وجود ندارد و صرفا کدملی و محل سکونت در جنوب کرمان ملاک است.

 

هنگام ثبت‌نام، شماره تلفن همراه باید فعال، در دسترس و «در اختیار» شخص ثبت‌نام کننده (کد ملی اعلام شده) باشد.

 

لازم به ذکر است ثبت‌نام برای یارانه خرید کتاب، در صورتی که اعتبار ریالی استان تمام نشود، تا پایان نمایشگاه امکان‌پذیر خواهد بود و برای پرداخت وجه کتاب‌های خریداری شده، داشتن کارت بانکی با رمز دوم فعال الزامی است.

 

گفتنی است نمایشگاه مجازی کتاب استانی به صورت مجازی برگزار می شود و خرید کتاب از ناشران به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه فروش صورت می گیرد.

 

اولین نمایشگاه مجازی کتاب استانی در جنوب کرمان از ۲۹ آذر ماه تا سوم دی ماه برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *