تبدیل پایان نامه به کتاب

ارزش یک کتاب در مصاحبه دکتری تقریبا سه برابر چاپ مقاله isi میباشد . این در حالتی است که هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب خیلی کمتر از چاپ مقاله isi می باشد.

تبدیل پایان نامه به کتاب امری تخصصی است. و متاسفانه اکثر اوقات این امر توسط افراد غیر متخصص در موضوع پایان نامه انجام می شود. یک فرد غیر متخصص ، وقتی بخواهد پایان نامه شما را به کتاب تبدیل کند، فصل اول آن را حذف می کند و کتاب از فصل دوم شروع می شود . مسلم است در چنین حالتی کتابی بی ارزش از نظر سطح علمی چاپ می شود. واقعیت دیگر این است که فردی باید تبدیل پایان نامه به کتاب را انجام دهد که در موضوع و رشته پایان نامه تخصص کامل داشته باشد و همزمان تمامی مهارت ها و قوانین چاپ کتاب را به صورت حرفه ای آموخته باشد. اما حقیقت این است که نمیتوان چنین فردی را یافت که هر دو مهارت و تخصص را داشته باشد. انتشارات طلایه، با  همکاری متخصصان و کارشناسان با مهارت در رشته و تخصص خود و همچنین دانش آموخته در امر نگارش و چاپ کتاب ، آماده همکاری با شما در تبدیل پایان نامه به کتاب، با تضمین و با کیفیت بالا می باشد.

اگر قصد ثبت سفارش و یا درخواست دریافت خدمات و یا مشاوره از کارشناسان انتشارات طلایه را در زمینه تبدیل پایان نامه به کتاب دارید، کافیست با ما تماس بگیرید.

شماره تماس های انتشارات طلایه

66462961 – 09123447545